niedziela, 10 maja 2009

Dziękuję

Chciałabym bardzo podziękować za wyróżnienia,które otrzymałam w ostatnim czasie.
Od Kasandry i Elisse :

Od Martar i Dag-esz :


Jest mi niezmiernie miło i przyjemnie.Czuję się bardzo zaszczycona,szczęśliwa i dumna.Takie blogowe nagrody od osób ,które się lubi (mimo,że nie znamy sie osobiście), i do których zagląda się z wizytą częściej niż do najbliższej rodziny , to niesamowita sprawa.Serducho bije szybciej,ciśnienie nawet bez kawy podskakuje do góry.Jakoś blogo się robi na duszy.
Dzięki blogowi poznałam ( to nic,że wirtualnie) dużo fajnych ,wartościowych ludzi, wiele pięknych wnętrz,niesamowitych pomysłów.
Chciałabym przekazać te wyróznienia wszystkim blogom ,które mam przyjemność i zaszczyt odwiedzać.Każdy,na swój sposób, jest kreatywny i pomysłowy.
Może mi ktoś zarzucić,że idę na łatwiznę,że może nie chce mi się wymienić kilku blogów i nominować ich do wyróżnienia.Nieważne.Ważne co ja uważam.A uważam ,że wszystkie blogi ,które lubię i odwiedzam zasługują na nagrodę.
Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuję.

4 komentarze:

 1. Dziękuję Ci za wyróżnienia i chciałam dodać, że powyższe oba czekają u mnie na Ciebie :D
  Serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wyróżnień !
  Psiunio wymizany przesyła uściski dla Ciebie i Diany / wyszło do rymu /.
  Konwalie rozrastają się dosyć szybko , nasze rosły przed domem , ale po kilku latach chciały się wprowadzić do środka . Za pomocą łopaty zostały eksmitowane na drugą stronę działki pod płot , teraz rosną także u sąsiada , te bardziej niesforne próbują się rozchodzić po ogrodzie , ale z moją mamą nie mają lekko. Pozdrawiam -Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga; gratuluję wyróżnień!
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 4. Joasiu-faktycznie.Dzięki wielkie.
  Yrsa,dzięki za usciski.Diana tez dziękuje.
  Uśmiałam się z Twoich konwalii,które chciały się wprowadzić do domu.Ja posadziłam,na szczęście w bezpiecznej odległości.
  Kasiu-dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję ...